MADE
Lehen maila
Oarsoaldea
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko otsailak 19tik martxoak 15ra (14:00ak arte)

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 18, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko martxoak 19 eta 20

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko martxoak 21, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko martxoak 18tik 22ra (14:00ak arte)

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 25 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko martxoak 26 eta 27

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 28, 14:00etatik aurrera

Debagoiena
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko otsailak 19tik martxoak 15ra (14:00ak arte)

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 18, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko martxoak 19 eta 20

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko martxoak 21, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko martxoak 18tik 22ra (14:00ak arte)

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 25 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko martxoak 26 eta 27

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 28, 14:00etatik aurrera

Zumaia
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko otsailak 19tik martxoak 15ra (14:00ak arte)

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 18, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko martxoak 19 eta 20

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko martxoak 21, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko martxoak 18tik 22ra (14:00ak arte)

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 25 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko martxoak 26 eta 27

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 28, 14:00etatik aurrera

Mendi-ibiltaritza
Hasierako zikloa
Matrikulazioaren baremazioa

Eskaerak eskeintzen diren plazak baino gehiago badira, ikasleen meritoak baloratuko dira espediente akademikoaren arabera. DBHko nota media agertzen den dokumentua aurkeztea gomendatzen da.

Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko maiatzaren 13etik ekainaren 28era 13:00tan

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 1, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko uztailak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko uztailak 3, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin22024ko uztailak 3etik 10ra 14:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 11, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko uztailak 11 eta 12

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 15, 14:00etatik aurrera

Goi-mendia
Goi-maila
Matrikulazioaren baremazioa

Matrikula osoak beti nagusitzen dira partzialen gainetik, eta azken horiek prozesuaren amaieran onartzen dira, bete gabeko plazak badaude.

 

1. lehentasun-hurrenkera: CPED Kirolene KIIPen Erdi-mailako mendiko eta Eskaladako modalitateko erdi-mailako amaierako zikloak egin izana. Aurrez izena emandako pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, Erdi-mailako mendiko eta Eskaladako erdi-mailako amaierako zikloetako tituluen batez besteko notaren arabera barematuko da hautagaia.

 

2. lehentasun-hurrenkera: Beste urte batzuetan CPED Kirolene KIIPen edo beste autonomia-erkidego batzuetan Goi-mendiko goi-mailako gradura sarbidea ematen duten zikloak egin izana. Aurrez izena eman duten pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, Erdi-mailako mendiko eta Eskaladako (LOE) erdi-mailako amaierako zikloetako tituluen batez besteko notaren arabera barematuko da izangaia, edo, hala badagokio, Goi-mendiko erdi-mailako LOGSEko zikloaren arabera.

Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko otsailaren 1tik martxoaren 4ra, 13:00etarte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoaren 5,14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko martxoaren 5 eta 6

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko martxoaren 7, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko martxoaren 7tik 17ra, 13:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoaren 18a, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko martxoaren 18a eta 19a

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoaren 20a, 14:00etatik aurrera

Erdi-mailako mendia
Amaierako zikloa
Matrikularen baremazioa

Matrikula osoak beti nagusitzen dira partzialen gainetik, eta azken horiek prozesuaren amaieran onartzen dira, bete gabeko plazak badaude.

 

1. lehentasun-hurrenkera: CPED Kirolene KIIPen mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako hasierako zikloa egin izana. Aurrez izena emandako pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da izangaia.

 

2. lehentasun-ordena: Beste ikasturte batean CPED Kirolene KIIPen edo beste autonomia-erkidego batean Mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako hasierako zikloa egin izana. Aurrez izena emandako pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da izangaia.

 

3. lehentasun-ordena: Mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako titulu bat izanez gero, eta modalitate bereko beste bat eskuratu nahi izanez gero, matrikula partzialtzat hartuko da. Aurrez izena eman duten pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da hautagaia.

Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko maiatzaren 13tik ekainaren 12ra 13:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 13a, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko ekainaren 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko ekainaren 17a, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko ekainaren 17tik 24ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 25a, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko ekainaren 25 eta 26

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 27a, 14:00etatik aurrera

Arroilak
Amaierako zikloa
Matrikulazioaren baremazioa

Matrikula osoak beti nagusitzen dira partzialen gainetik, eta azken horiek prozesuaren amaieran onartzen dira, bete gabeko plazak badaude.

 

1. lehentasun-hurrenkera: CPED Kirolene KIIPen mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako hasierako zikloa egin izana. Aurrez izena emandako pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da izangaia.

 

2. lehentasun-ordena: Beste ikasturte batean CPED Kirolene KIIPen edo beste autonomia-erkidego batean Mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako hasierako zikloa egin izana. Aurrez izena emandako pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da izangaia.

 

3. lehentasun-ordena: Mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako titulu bat izanez gero, eta modalitate bereko beste bat eskuratu nahi izanez gero, matrikula partzialtzat hartuko da. Aurrez izena eman duten pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da hautagaia.

Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko maiatzaren 13tik ekainaren 12ra, 13:00etararte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 13, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko ekainaren 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko ekainaren 17, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko ekainaren 17tik 24ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 24, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko ekainaren 25 eta 26

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 27, 14:00etatik aurrera

Eskalada
Amaierako zikloa
Matrikulazioaren baremazioa

Matrikula osoak beti nagusitzen dira partzialen gainetik, eta azken horiek prozesuaren amaieran onartzen dira, bete gabeko plazak badaude.

 

1. lehentasun-hurrenkera: CPED Kirolene KIIPen mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako hasierako zikloa egin izana. Aurrez izena emandako pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da izangaia.

 

2. lehentasun-ordena: Beste ikasturte batean CPED Kirolene KIIPen edo beste autonomia-erkidego batean Mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako hasierako zikloa egin izana. Aurrez izena emandako pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da izangaia.

 

3. lehentasun-ordena: Mendiko kirolak eta eskalada modalitateko erdi-mailako titulu bat izanez gero, eta modalitate bereko beste bat eskuratu nahi izanez gero, matrikula partzialtzat hartuko da. Aurrez izena eman duten pertsonak eskainitako plazak baino gehiago badira, kirol-modalitate honetako erdi-mailako lehen mailako ziurtagiriaren batez besteko notaren arabera barematuko da hautagaia.

Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko maiatzaren 13tik ekainaren 12ra 13:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 13a, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko ekainaren 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko ekainaren 17a, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko ekainaren 17tik 24ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 25a, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko ekainaren 25 eta 26

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 27a, 14:00etatik aurrera

Goi-maila
Matrikulazioaren baremazioa

Las matrículas completas siempre prevalecen sobre las parciales, siendo estás últimas admitidas al final de proceso en caso de que haya plazas sin cubrirse.

 

Orden de prioridad 1: Haber cursado en el año académico los ciclos finales de grado medio de la modalidad de Media montaña y Escalada en el CPED Kirolene KIIP. En caso de haber más personas preinscritas que plazas ofertadas, se baremará a el/la candidato/a por la nota media de los títulos de los ciclos finales de grado medio de Media montaña y Escalada.

 

Orden de prioridad 2: Haber cursado en otros años en el CPED Kirolene KIIP o otras CCAA los ciclos que dan acceso al grado superior de Alta montaña. En caso de haber más personas preinscritas que plazas ofertadas, se baremará a el/la candidato/a por la nota media de los títulos  de los ciclos finales de grado medio de Media montaña y Escalada LOE, o en su caso por el grado medio LOGSE de Alta Montaña.

Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko maiatzaren 13tik ekainaren 12ra 13:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 13a, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko ekainaren 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko ekainaren 17a, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko ekainaren 17tik 24ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 25a, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko ekainaren 25 eta 26

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainaren 27a, 14:00etatik aurrera

Eski alpetarra
Lehen maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko otsailak 12tik martxoak 11ra, 14:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 12, 13:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko martxoak 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko martxoak 15, 13:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko martxoak 12tik 19ra 14:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 20, 13:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko martxoak 21 eta 22

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko apirilak 8, 13:00etatik aurrera

Bigarren maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Snowboard
Lehen maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko otsailak 12tik martxoak 11ra, 14:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 12, 13:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko martxoak 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko martxoak 15, 13:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko martxoak 12tik 19ra 14:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 20, 13:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko martxoak 21 eta 22

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko apirilak 8, 13:00etatik aurrera

Bigarren maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Saskibaloia
Hasierako zikloa
Gasteiz - Ramiro de Maeztu ikastetxea         Astearte arratsaldetan. Urritik maiatzera.
San Inazio (Bilbo)         Asteazken goizetan. Urritik maiatzera.
Donostia / Antigua Luberri         Astearte arratsaldetan. Urritik maiatzera.
Santurtzi         Ostegun arratsaldetan. Urritik maiatzera.
Loyola - indautxu         Astearte arratsaldetan. Urritik maiatzera
Beste bat - 8/10 pertsona interasa izanez gero         Interesa dutenek emaila bidali i.camarero@kirolene.net
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024Ko ekainak 1etik 28ra, 14:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 1, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko uztailak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko uztailak 3, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko uztailak 1etik 10era , 13:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 11, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko uztailak 11 eta 12

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 15, 14:00etatik aurrera

Amaierako zikloa
Bilbao Basket, Miribilla (Bilbo)         Asteazken arratsaldez - Irailetik ekainera
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2023ko maiatzaren 8tik 17ra 14:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko maiatzak 18, 12:00tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2023ko maiatzak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzea2023ko maiatzak 22, 12:00tan

Ordainketa egin2023ko maiatzak 22tik 31ra, 14:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko ekainak 2, 12:00tan

Erreklamazio-epea2023ko ekainak 5 eta 6

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2023ko ekainak 7, 12:00tan

Goi-maila
Taldea
Miribilla (Bilbo)        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2022ko irailaren 5etik 12ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2022ko irailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2022ko irailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2022ko irailak 15

Ordainketa egin2022ko irailak 15etik 22ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2022ko irailak 26

Erreklamazio-epea2022ko irailak 26-27

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2022ko irailak 28

Futbola
Lehen maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024Ko ekainak 1etik 28ra, 14:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 1, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko uztailak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko uztailak 3, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko uztailak 1etik 10era , 13:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 11, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko uztailak 11 eta 12

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 15, 14:00etatik aurrera

Bigarren maila
Taldeak
Durango         Formakuntzaren egutegia
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko otsailak 14tik-23ra 14:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko otsailak 26, 13:00tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko otsailak 27 eta 28

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko otsailak 29, 13:00tan

Ordainketa egin2024ko otsailaren 26tik martxoaren 8ra 14:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 11, 13:00tan

Erreklamazio-epea2024ko martxoak 12 eta 13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 14, 13:00tan

Goi-maila
Taldeak
Durango         Urtekoa, goizez Formakuntzaren egutegia
Durango         Urtekoa, arratsaldez Formakuntzaren egutegia
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2022ko ABUZTUAK 29tik IRAILAK 15ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2022ko IRAILAK 16 (13:00etatik aurrera)

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2022ko IRAILAK 16 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzea2022ko IRAILAK 20 (13:00etatik aurrera)

Ordainketa egin2022ko IRAILAK 20tik URRIAK 3ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2022ko URRIAK 5 (13:00etatik aurrera)

Erreklamazio-epea2022ko URRIAK 5 eta 6

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2022ko URRIAK 7

Areto-futbola
Lehen maila
Matrikulazioaren arabera finkatuko da egoitza eta ordutegia        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024Ko ekainak 1etik 28ra, 14:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 1, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko uztailak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko uztailak 3, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko uztailak 1etik 10era , 13:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 11, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko uztailak 11 eta 12

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 15, 14:00etatik aurrera

Bigarren maila
-
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Eskubaloia
Hasierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024Ko ekainak 1etik 28ra, 14:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 1, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko uztailak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko uztailak 3, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko uztailak 1etik 10era , 13:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 11, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko uztailak 11 eta 12

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 15, 14:00etatik aurrera

Amaierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi-maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Atletismoa
Hasierako zikloa
Durango        
Donostia        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024Ko ekainak 1etik 28ra, 14:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 1, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko uztailak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko uztailak 3, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko uztailak 1etik 10era , 13:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 11, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko uztailak 11 eta 12

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 15, 14:00etatik aurrera

Amaierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2023ko martxoak 16tik martxoak 24ra 12:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko martxoak 24, 14:00tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2023ko martxoak 24 eta 27

Plazen esleipena eta argitaratzea2023ko martxoak 28, 13:00tan

Ordainketa egin2023ko martxoak 27tik martxoaren 31ra, 12:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko martxoak 31, 14:00etan

Erreklamazio-epea2023ko apirilak 17 eta 18

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2023ko apirilak 19, 13:00tan

Goi maila
1. taldea
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2021eko IRAILAK 1etik 17ra arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2021eko IRAILAK 22 13:00etan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2021eko IRAILAK 22 eta 23

Plazen esleipena eta argitaratzea2021eko IRAILAK 24 13:00etan

Ordainketa egin2021eko IRAILAK 24tik URRIAK 1era arte 13:00etan

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2021eko URRIAK 4 13:00etan

Erreklamazio-epea2021eko URRIAK 4 eta 5

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2021eko URRIAK 6

Judo
Hasierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko ekainak 3tik 12ra (14:00etara)

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainak 13, 12:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko ekainak 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko ekainak 17a, 12:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko ekainak 17tik 24ra (14:00etara)

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainak 25, 12:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko ekainak 25 eta 26

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko ekainak 25 eta 26

Amaierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2022ko azaroaren 7tik 30era 14:00etara

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2022ko abenduak 1ean, 12:00tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2022ko abenduak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2022ko abenduak 5ean, 12:00tan

Ordainketa egin2022ko abenduaren 5etik 16ra 14:00etara

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2022ko abenduak 20an, 12:00tan

Erreklamazio-epea2022ko abenduak 20 eta 21

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2022ko abenduak 22an, 12:00tan

Salbamendua eta sorospenak
Hasierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024Ko ekainak 1etik 28ra, 14:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 1, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko uztailak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko uztailak 3, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko uztailak 1etik 10era , 13:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 11, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko uztailak 11 eta 12

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko uztailak 15, 14:00etatik aurrera

Amaierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi-maila
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Bela
Hasierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko urtarrilak 15etik 25era (14:00etara)

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko urtarrilak 26, 12:00tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko urtarrilak 29 eta 30

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko urtarrilak 31a, 12:00tan

Ordainketa egin2024ko urtarrilak 26tik otsailak 1era (14:00etara)

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko otsailaren 2, 12:00tan

Erreklamazio-epea2024ko otsailaren 5 eta 6

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko otsailaren 7, 12:00tan

Amaierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2023ko urriak 23tik azaroaren 10era (13:00ak arte)

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko azaroaren 13, 12:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2023ko azaroaren 13 eta 14a

Plazen esleipena eta argitaratzea2023ko azaroaren 15a 12:00etatik aurrera

Ordainketa egin2023ko azaroaren 15etik 22rarte (13:00ak arte)

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko azaroaren 23a, 12:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2023ko azaroaren 23 eta 24

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2023ko azaroaren 27a, 12:00etatik aurrera

Kirol-urpekaritza
Hasierako zikloa
Bizkaiko taldea        
Pasaiako Blas de Lezoko nautika eskolako taldea        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko urtarrilak 22tik otsailak 1era, 13:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko otsailak 2, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko otsailak 5 eta 6

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko otsailak 7, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko otsailak 5etik 12ra, 13:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko otsailak 13, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko otsailak 14 eta 15

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko otsailak 16, 14:00etatik aurrera

Amaierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2023ko irailak 7tik 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko irailak 15

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2023ko irailak 15-18

Plazen esleipena eta argitaratzea2023ko irailak 19

Ordainketa egin2023ko irailak 19tik 22ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2023ko irailak 25

Erreklamazio-epea2023ko irailak 25 eta 26

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2023ko irailak 27

Piraguismoa
Hasierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2024ko martxoaren 11tik 24ra, 14:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 25, 14:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2024ko martxoak 26 eta 27

Plazen esleipena eta argitaratzea2024ko martxoak 28, 14:00etatik aurrera

Ordainketa egin2024ko martxoak 25tik 28ra, 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2024ko martxoak 28, 14:00etatik aurrera

Erreklamazio-epea2024ko martxoak 29tik 31ra

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2024ko apirilak 1 14:00etatik aurrera

Amaierako zikloa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Federazioak