Goi mendia
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2019ko abenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko urtarrilak 30etik otsailak 12ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko urtarrilak 30etik otsailak 12ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 13an, 12:00etan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko otsailak 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko otsailak 17an

Ordainketa egin2020ko otsailak 17tik 21era

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko martxoak 2

Erreklamazio-epea2020ko martxoak 2 eta 3

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko martxoak 5

Goi maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea

Dokumentazioa entregatzeko epea

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea

Plazen esleipena eta argitaratzea

Ordainketa egin

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea

Erreklamazio-epea

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea

Erdi-mailako mendia
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Arroilak
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Eskalada
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Goi maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaUrtarrilak 28tik otsailak 8ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaUrtarrilak 28tik otsailak 8ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 11an, 12:00tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaOtsailak 11 eta 12

Plazen esleipena eta argitaratzeaOtsailak 13an, 12:00tan

Ordainketa eginOtsailak 13tik 17ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 20an, 12:00tan

Erreklamazio-epeaOtsailak 20 eta 21

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 22an, 12:00tan

Eski alpetarra
Lehen maila
1. taldea
Bloke espezifikoa egin nahi duenak Bloke komuna eta osagarria aurretik gaindituta izan barik Kiroleneko idazkaritzan jakinarazi beharko du matrikula gauzatzeko.        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko otsailak 18tik martxoak 31ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko otsailak 18tik martxoak 31ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko apirilak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko apirilak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko apirilak 3

Ordainketa egin2020ko apirilak 3tik 20ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko apirilak 21

Erreklamazio-epea2020ko apirilak 21 eta 22

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko apirilak 23

Bigarren maila
Snowboard
Lehen maila
1. taldea
Bloke espezifikoa egin nahi duenak Bloke komuna eta osagarria aurretik gaindituta izan barik Kiroleneko idazkaritzan jakinarazi beharko du matrikula gauzatzeko.        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko otsailak 18tik martxoak 31ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko otsailak 18tik martxoak 31ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko apirilak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko apirilak 1 eta 2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko apirilak 3

Ordainketa egin2020ko apirilak 3tik 20ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko apirilak 21

Erreklamazio-epea2020ko apirilak 21 eta 22

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko apirilak 23

Bigarren maila
Saskibaloia
Hasierako zikloa
1. taldea
Gasteiz, Ramiro de Maeztu UBI         Astearteetan arratsaldez - iraila hasieran hasiko da
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15

2. taldea
Bilbo, Miribillako polikiroldegian         Asteazkena arratsaldetan, iraila hasieran hasiko da
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15

3. taldea
Deustuko Unibertsitatea         Asteazken goizetan, hasiera urrian
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15

4. taldea
Bilbo, Escolapios Ikastetxea         Astearte arratsaldetan, hasiera urrian
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15

5. taldea
Donostia, Ekintza Ikastola         Astearte arratsaldetan. Hasiera urrian
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15

6. taldea
Portugalete. Ezkerraldea         Astearte arratsaldetan. iraila hasieran hasiko da
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15

Amaierako zikloa
1. taldea
Gasteiz, IBD Ramiro de Maeztu UBI         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

2. taldea
Bizkaia / Bilbao Basket         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Futbola
Lehen maila
1. taldea
Durango         astearte, asteazken eta ostegunetan 10:00-14:00 / Lauhilabetekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

2. taldea
Deustuko Unibertsitatea         astearte, asteazken eta ostegunetan 17:00-21:00 / Lauhilabetekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

3. taldea
Zubieta         astearte, ostegun eta ostiraletan 12:00-16:30 / Lauhilabetekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

4. taldea
Lekeitio         astelehenetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

5. taldea
Tolosa         asteartetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

6. taldea
Azpeitia         asteazkenetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

7. taldea
La Salle (Deustu)         asteazkenetan 15:00-19:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

8. taldea
Donostia         ostegunetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

9. taldea
Deustuko Unibertsitate         ostiraletan 15:00-19:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 24tik uztailak 6, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 15

Ordainketa egin2020ko urriak 5etik 8ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 9

Erreklamazio-epea2020ko urriak 9-13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko urriak 14

Bigarren maila
1. taldea
Durango         astearte eta ostegunetan 10:00-14:00 / Lauhilabetekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

2. taldea
Deustuko Unibertsitatea         astearte eta ostegunetan 17:00-21:00 / Lauhilabetekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

3. taldea
Zubieta         ostegun eta ostiraletan 12:00-16:30 / Lauhilabetekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

4. taldea
Gernika         astelehenetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

5. taldea
CPT Fadura         astelehenetan 16:15-20:15 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

6. taldea
Deba         asteartetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 17

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

7. taldea
Arrasate         asteazkenetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

8. taldea
Beasain         ostegunetan 17:00-21:00 / Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

Goi maila
1. taldea
Durango         Astearte arratsaldetan online eta larunbatetan 09:00-15:00 (presentziala)
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 15etik irailak 15era 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 18 eta 21

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 21

Ordainketa egin2020ko irailak 21etik 28ra 14:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 30

Erreklamazio-epeaIrailak 30 eta urriak 1

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

Areto-futbola
Lehen maila
1. taldea
Matrikulazioaren arabera finkatuko da egoitza eta ordutegia        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13an

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15an

Bigarren maila
-
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Eskubaloia
Lehen maila
1. taldea
Escolapios         Astearteetan 16:30etatik 20:30etara
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13an

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15an

Bigarren maila
1. taldea
Escolapios         Ostegunetan 16:30etatik 20:30ra
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi maila
1. taldea
Durango         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Atletismoa
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango         Ostiraletan 16:00etatik 21:00etara eta larunbatetan 9:00etatik 14:00etara - Urritik urtarrilera
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra, 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13an

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15an

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Judo
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik uztailak 3ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik uztailak 3ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 10ean

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 10 eta 13an

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 7

Ordainketa egin2020ko irailak 7tik 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 15

Erreklamazio-epea2020ko irailak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 17

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Salbamendu eta sorospenak
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango         Astearte, asteazken, ostegun eta igandetan goizez . Larunbatetan goiz eta arratsaldez
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko ekainak 22tik 30ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 1

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko uztailak 1-2

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko uztailak 3

Ordainketa egin2020ko uztailak 3tik 9ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 13an

Erreklamazio-epea2020ko uztailak 13-14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko uztailak 15an

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko otsailak 17tik 25era

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko otsailak 17tik 25era

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 27

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko otsailak 27

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko otsailak 28

Ordainketa egin2020ko otsailak 28tik martxoak 4ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko martxoak 5

Erreklamazio-epea2020ko martxoak 5

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko martxoak 6

Bela
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko urtarrilak 29tik otsailak 4ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko urtarrilak 29tik otsailak 4ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 7

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko otsailak 7tik 10era

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko otsailak 10

Ordainketa egin2020ko otsailak 10etik 13ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 14

Erreklamazio-epea2020ko otsailak 14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 17

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko irailak 1etik 7ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko irailak 1etik 7ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 9

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 9-10

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 11

Ordainketa egin2020ko irailak 11etatik 17ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 21

Erreklamazio-epea2020ko irailak 21-22

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 23

Urpekaritza eskafandra autonomoarekin
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko urtarrilak 29tik otsailak 4ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko urtarrilak 29tik otsailak 4ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 7

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko otsailak 7

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko otsailak 10

Ordainketa egin2020ko otsailak 10tik 13ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 14

Erreklamazio-epea2020ko otsailak 14

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko otsailak 17

Amaierako zikloa
1. taldea
Bizkaia        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko irailak 1etik 7ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko irailak 1etik 7ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 9

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 9-10

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 11

Ordainketa egin2020ko irailak 11etatik 17ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 21

Erreklamazio-epea2020ko irailak 21-22

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 23

2. taldea
Gipuzkoa        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko irailak 1etik 7ra goizeko 12:00ak arte

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko irailak 1etik 7ra goizeko 12:00ak arte

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 9

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko irailak 9-10

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko irailak 11

Ordainketa egin2020ko irailak 11etatik 17ra, 12:00ak arte

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 21

Erreklamazio-epea2020ko irailak 21-22

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko irailak 23

Piraguismoa
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Federazioak